Larvik

Job4u.no AS avd Larvik er et veletablert rekrutterings- og bemanningsbyrå som dekker området Vestfold og Telemark. Vi er et team med dedikerte rådgivere med lang erfaring, entusiasme og et stort engasjement, hvor vårt fokus er å finne riktig person til riktig jobb i regionen. Vi er lokalt eid og kjenner godt til det lokale næringsliv.

Visjon – Vi har en visjon om å være den beste arbeidsgiveren i bemanningsbransjen. Vårt mantra er- tett samarbeid og oppfølging av kunder og ansatte, og å være tilgjengelig når det er behov for oss.

 

Trond Bjørkås 

Administrerende direktør

+47 930 58 054 
 trond@job4u.no

Per Hermann Aune 

Partner/Rådgiver

+47 474 78 067
 pha@job4u.no

Anne Gustavsen

Partner/Rådgiver

+47 467 87 409
anne@job4u.no

Jelizaveta Jefimenko

Partner/Rådgiver

+47 468 80 060
 jelizaveta@job4u.no

Haugesund

Hos Job4u.no AS avd. Haugesund finner du profesjonell rådgiver som skal hjelpe deg å finne de jobbene som passer best for deg. Vi er trygge samarbeidspartnere som jobber tett mot kunder og tilbyr alle rekrutteringsog bemanningstjenester i de fleste fagområder og bransjer. Hver kunde og ansatte har en personlig konsulent og det betyr at Job4u.no AS kan gi rask og god oppfølging. Ta gjerne kontakt med oss vedrørende samarbeid.

Tad Priyadarshani

Daglig Leder

+47 940 80 625
 tad@job4u.no

Mirela Sznajder

Daglig Leder

+47 451 00 390
 mirela@job4u.no

Bergen

Job4u.no AS avd. Bergen er trygg rekrutterings- og bemanningbyrå. Bergen er i stadig utvikling og dekker forskjellige arbeidsområder i de fleste bransjer. Ta gjerne kontakt med våre medarbeidere for å finne den beste løsning for samarbeid.

Adresse • Salhusveien 55, 5131 Nyborg

Lofoten / Bodø

Søker du nye medarbeider? Vi tilbyr tjenester innen rekruttering og bemanning, spesialister og medarbeidere til forskjellige stillinger i Bodø og omegn.

Beathe Pettersen

Daglig Leder

+47 412 10 861
beathe@job4u.no

Vigdis Schei Wårum

Avdelingsleder Trøndelag

+ 47 465 044 38
vigdis@job4u.no

Trondheim

Hos oss i Job4u.no AS avd. Trondheim finner du et entusiastisk team av rådgivere som hjelper deg å finne riktig person til riktig jobb i Trondheim område. Vi er lokalt eid og kjenner godt til det lokale næringslivet.

 

Adresse • Nordre Berggate 2, 7014 Trondheim

Let’s talk

Vi skreddersyr løsninger for våre kunder og arbeider 
aktivt for å få våre kandidater i oppdrag som passer 
deres behov og ønsker